Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

01.09.2011 | Налоги, Новости украинского бизнеса

Віталій Захарченко: Податкові органи будуть визнавати висновки аудиторських компаній

Податкові органи будуть визнавати висновки аудиторських компаній. Про це Голова ДПС України повідомив під час підписання Генеральної Угоди про співробітництво та взаємодію між Аудиторською палатою України та Державною податковою службою України. Крім того, він додав, що ця угода є черговим кроком у запровадженні експерименту „горизонтального моніторингу” для великих платників податків.

„Відтепер податкова служба визнаватиме висновки аудиторських компаній з аудиту податкової звітності, які відповідатимуть визначеним критеріям та стандартам проведення податкового аудиту”, — зазначив Віталій Захарченко.

За його словами це дозволить мінімізувати втручання податкової служби у діяльність аудиторських фірм, які проводитимуть перевірку податкової звітності.

ДПС України разом з АПУ розробить критерії, яким повинні відповідати аудиторські фірми, що мають право здійснювати аудит податкової звітності та надавати висновки. Завдяки цим критеріям податкова служба сформує інформаційний перелік таких аудиторських фірм. Висновки сформовані аудиторськими компаніями, які є у переліку, будуть надаватись платником податків до органів ДПС, що у свою чергу має значно зменшити кількість та тривалість перевірок підприємств.

„Головна мета співробітництва та взаємодії, яка закладена в Угоді, полягає у забезпеченні виконання платниками податків вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, за умови одночасного зменшення втручання податкової служби у діяльність бізнесу, а також у розробці пропозицій щодо удосконалення діючого податкового законодавства,” – підкреслив Голова ДПСУ Віталій Захарченко.

Джерело: Урядовий портал

468 ad

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


шесть × = 42

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>