Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

20.04.2016 | Новости украинского бизнеса

Презентовано найбільшу в Україні хенд-мейд інтернет-платформу Crafta

Презентовано найбільшу в Україні хенд-мейд інтернет-платформу Crafta

Відбулася презентація творчої інтернет-платформи Crafta.ua від творців найбільшого маркетплейсу України Prom.ua та засновників онлайн-сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua.

Презентація доступна за посиланням - https://goo.gl/NP1Hnv

Власне, про Crafta:

З одного боку, платформа орієнтована на майстрів, охочих легко і швидко продати речі, зроблені своїми руками. З іншого — на покупців, які хочуть придбати унікальні товари безпосередньо у майстрів з усієї України за найкращими цінами.

«Виготовлення і продаж саморобних виробів — потужний світовий тренд, особливо актуальний в Україні. Це повноцінний ринок, в рамках якого відбуваються мільйони угод, - прокоментував запуск Crafta директор з маркетингу Олексій Філановськийводночас цей ринок не структурований, хаотичний. Наше завдання — зробити інструмент, сформувати правила гри, які зроблять цей ринок повністю прозорим. Crafta дає можливість одночасно купувати і продавати мільйони товарів».

crafta2
crafta1
crafta4
crafta3
crafta6
crafta5
crafta7

Необхідність створення Crafta частково спричинена невтішною ситуацією на ринку праці та у промисловості. За даними Держстату України щорічно темпи промислового виробництва падають — на 13% в 2015 році порівняно з 2014 роком, на 10% в 2014 у порівнянні з 2013 роком. Мінсоцполітики сьогодні повідомляє, що 19 осіб претендують на 1 робоче місце, а найменш затребувані — працівники середньої кваліфікації. При цьому в Україні величезна кількість талановитих людей, які цілком можуть заробляти собі на життя і розвиватися, виготовляючи самобутні речі власноруч. Хенд-мейд по-українськи сьогодні повноцінно конкурує не тільки з вітчизняними, а й з масовими імпортними товарами. Це якісно, ​​красиво, оригінально, доступно, тому так затребувано. Більш того, українці полюбили купувати українське.

«Хенд-мейд в Україні давно вийшов за рамки дрібничок, тому йому потрібна повноцінна платформа, де майстри зможуть просувати свій бренд, а покупці — знаходити унікальні авторські речі, — розповідає керівник Crafta Олександр Юр’євми допомагаємо майстрам подолати прірву, яка відділяє їх від покупця».

На момент презентації на Crafta більше 3000 майстрів виставили на продаж понад 6000 виробів в 22 категоріях. За прогнозами засновників, до кінця року на платформі близько 20-ти тисяч майстрів продаватимуть понад 100 тисяч унікальних виробів. Найбільшим попитом традиційно користуються товари щоденного споживання — одяг, елементи інтер’єру, прикраси, дитяча продукція, канцелярія, шкіряні вироби, посуд.

Продаючи свої товари на Crafta, майстри отримують можливість просто і зручно вести свій бізнес, розвивати свій бренд, чесно конкурувати. При цьому у них залишається максимум часу для творчості. Покупці, в свою чергу, отримують безперешкодний доступ до самобутніх речей, прямий контакт з майстрами, можливість з їхньою допомогою створювати свій альтернативний стиль. В цілому, Crafta розширює межі розуміння хенд-мейд і популяризує виробництво виробів ручної роботи.

Фото із презентації у професійній якості  ви можете завантажити за посиланням - https://goo.gl/n40en2

468 ad

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


× 7 = сорок девять

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>