Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

24.06.2014 | Без рубрики, Новости украинского бизнеса

Конференція «Державна політика книжкової сфери: новий шанс для України»

Конференція «Державна політика книжкової сфери: новий шанс для України»

26 червня 2014 року у приміщенні Наукової бібліотеки НУ «Києво-Могилянська академія» відбудеться конференція «Державна політика книжкової сфери: новий шанс для України».

Конференція є підсумковим заходом проекту Book Platform в Україні, що реалізовується за підтримки програми «Культура» Східного Партнерства ЄС, та є одним з перших публічних заходів після Революції гідності, котрий присвячений обговоренню державної політики у книжковій галузі країни.

До участі у конференції запрошені письменники, видавці, книгорозповсюджувачі, представники органів влади, медіа, бібліотекарі, перекладачі, журналісти, критики, літературознавці, культурні менеджери та громадські діячі, які подискутують та висловлять свої думки з приводу актуальних питань:

1.Формування основних засад державної політики у сфері книговидання: хто? що? коли? навіщо? і за які гроші?

2.Що можуть зробити представники нашої сфери для ефективної реалізації державної політики?

Під час конференції виступить директор Інституту книжки в Кракові Гжегож Ґауден з презентацією досвіду реформування державної політики у книжковій сфері, яка реалізується в Польщі.

Важливою складовою конференції стане презентація результатів дослідження читацьких звичок та ставлення до читання, проведеного у 2013-2014 роках компанією pro.mova на замовлення ГО «Форум видавців» у межах проекту Book Platform.

Детальніше…

468 ad

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


семь + 9 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>