Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

23.09.2011 | Новости украинского бизнеса

КОЛЕКТИВ КНИГАРНІ «СЯЙВО» ПРОДОВЖУЄ ВИМАГАТИ У ВЛАДИ МОЖЛИВІСТЬ ПОДОВЖИТИ ОРЕНДУ ТОВ «КНИГАРНЯ «СЯЙВО», А ГОЛОВА КМДА ОБІЦЯЄ ЗАПУСТИТИ ШАРМАНКУ ДЛЯ ДРУКУ КНИЖОК

Часом мені здається що Україна це задзеркалля, в якому все що ми бачимо, відчуваємо, намагаємось створити перевернуте з ніг на голову, й подекуди навіть перевернуто на спід…

Все що ми не робимо заради відчуття задоволення, стабільності, справедливості розтрощується об стіну поважної та суворої бюрократії ненажерливих чиновників. Влада змінюється, кольори згущуються, умови існування стають жорсткішими, а нам залишається тільки сподіватися на диво…

Вчора, 22 вересня під стінами КМДА колектив книгарні «Сяйво» черговий раз зібрався з силами та відстояв варту  з вимогою отримати законне право на оренду приміщення книгарні. Вчора, голова КМДА Олександр Попов черговий раз офіційно зазначив про те, що начебто він повернув книгарню «Сяйво» КИЯНАМ! Крім того пообіцявши поставити в оновленому приміщенні станок з миттєвого друку книжок!

Чия хвороблива уява та фантазія надихнула пана Попова на ідею придбати «чудо закордонної техніки» для киян, в скільки обійдеться ця забаганка міському бюджету й взагалі кому й навіщо це потрібно?

Історія перетворення об’єктів культурного призначення в Україні демонструє нам багато чисельні трансформації книгарень, видавництв, кінотеатрів, бібліотек в об’єкти безкультурного призначенні. Що буде з «Сяйвом» за один-два роки. Робитимемо ставки: брендовий бутік, ресторан або нічний клубік, в якому, десь укуточку, в якості реліктової прикраси одиноко стоятиме друкувальний станок, на згадку про в чинок Попова й на забавку гламурним панянкам, що клацатимуть по клавішах своїми наманікюреними нігтиками та вибиватимуть з нього сторінки Камасутри на втіху товстосумів, що привели їх в це модне та гламурне місце….

Колектив книгарні «Сяйво» черговий раз заявляє  про те що боротьба за збереження концепції діяльності книгарні триватиме й надалі й щиро, щиро сподівається на підтримку колег по цеху та журналістів, адже ситуація з книгарнею є тенденційною для всіх, абсолютно всіх представників культурної галузі України.

Прес-секретар книгарні «Сяйво»

Юлія Валова

 

468 ad

2 Коммент.

  1. Коллективу Сяйва предложили трудоустройство, а Константину Климашенко возможность продолжить горячо любимое дело на условиях долевого участия. Но зачем Константину делиться прибылью? Его намного больше устраивала дешевая аренда в центре города. Юлия, Ваши заказные акции вызывают только жалость. Не заставляйте своих читателей лишний раз убеждаться в продажности журналистов. Если лично Вас не смущает репутация господина Климашенко, то подумайте хотя бы о своей!

  2. Дорогой Владимир, искренне сожалею о том, что не наткнулась на Ваш комент ранее. По поводу «Сяйва», как видите коллектив не трудоустроен, Климашенко никакого предложения ни от кого не получил, помещение магазина обещано Поповым кивалову. И по поводу моей продажной деятельности, в данном случае моя миссия — пиарить ситуацию, а работа пиарщика несколько отличается от работы журналиста, более того, оценивается резонансом от моих заказных акций в обществе и СМИ, а резонанс ого-го, так что я за свою репутацию более чем спокойна! А «Сяйво» отвоюем, поверьте и очень даже скоро!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


× один = 2

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>