Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

05.05.2016 | Бизнес образование, Избранное, Новости украинского бизнеса

IFC та ПАКУ допоможуть МСБ побудувати систему ефективного управління та захисту власності

IFC та ПАКУ допоможуть МСБ побудувати систему ефективного управління та захисту власності

19-20 травня в Києві відбудеться дводенний тренінг «Ефективна структура управління на підприємствах малого та середнього бізнесу» за участі провідних міжнародних експертів, що дозволить представникам МСБ підготувати базовий план дій для виходу на новий рівень розвитку компанії.

Організатори заходу: Проект IFC з корпоративного управління в Європі і Центральній Азії та Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ).

«Тема тренінгу дуже актуальна сьогодні для українського приватного, особливо сімейного бізнесу. Переважно це компанії, створені власниками в першому поколінні – тобто підприємцями, які створювали бізнес, які люблять свою справу і готові все віддати для його примноження. Але так буде не завжди в силу природних причин. Ці люди старіють і полишають свою справу, і саме тут починається справжнє корпоративне управління. Коли власник розуміє, що син або донька не зовсім готові до управлінської діяльності і не зможуть далі «нести прапор» батька, необхідно вибудувати нову систему для продовження роботи і розвитку бізнесу», – пояснив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

РЕЄСТРАЦІЯ

Про інструменти й механізми, які захистять права на власність майбутніх та поточних власників бізнесу, котрі не планують брати безпосередньої участі в управлінні, а також як сформувати модель корпоративного управління і механізми контролю, розкажуть:

  • Олексій Волинець, куратор тематичних програм Групи Корпоративного Управління Міжнародної Фінансової Корпорації (Вашингтон, США):
  • Юлія Холодкова, координатор проекту IFC з Корпоративного Управління у Центральній Азії.

Цільовою аудиторією тренінгу є власники бізнесу, засновники, директора та інші зацікавлені особи. На учасників чекають не тільки презентації з описом міжнародного досвіду, а й практична робота з прикладами (case-study), а після закінчення курсу – підготовлений базовий план дій для застосування нових знань та інструментів у своїх компаніях.

«Ця програма може бути цікава випускникам MBA-програм, власникам і топ-менеджерам малих і середніх компаній. Я думаю, що багато хто з них про подібні ефективні системи управління може почути вперше, а також отримати необхідні навички і надихнутися на новий напрямок у стратегічних бізнес-планах», – прокоментував Олександр Окунєв.

Ексклюзивно для членів ПАКУ участь у тренінгу буде безкоштовною.

РЕЄСТРАЦІЯ

З питань реєстрації звертатися до Ірини Біляченко за тел. 044-228-87-59 або e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ 

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТРЕНІНГУ 

Джерело: platforma-msb.org

468 ad

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


× 9 = семьдесят два

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>